- چگونه در شبکه جهانی جوانان ثبت نام کنیم؟
پس از دانلود اپلیکیشن یا ورود به سایت شبکه، گزینۀ «ورود و ثبت نام» یا آیکن آنرا در سمت چپ منوی بالای صفحه انتخاب کنید. سپس شماره تلفن همراه خود را واردکنید. پس از وارد کردن شمارۀ همراه، کد تاییدی که برای شما از طریق پیامک ارسال شده را وارد کنید و وارد شبکه جهانی جوانان شوید.

-  آیا لازمه استفاده از محتواها و خدمات شبکه حتما باید در سایت ثبت نام کنیم؟
در حال حاضر دسترسی به همه محتواهای شبکه بدون ثبت نام امکان پذیر است و هر موردی که نیاز به ثبت نام باشد، سامانه به شما اعلام خواهد کرد. اما برخی خدمات از جمله ثبت نظر، اضافه کردن برنامه مورد علاقه به لیست علاقه مندی ها و مورادی از این قبیل حتما باید در سایت ثبت نام کرده باشید.

- حجم مصرفی اینترنت در شبکه جهانی جوانان چگونه است؟
از آنجا که در حال حاضر تمامی خدمات شبکه جهانی جوانان بصورت رایگان بوده و نیاز به خرید اشتراک ندارد، فعلا استفاده از شبکه جهانی جوانان در تمامی اپراتورها با ترافیک اینترنت تمام بها محاسبه می شود اما امید می¬رود تا در آینده کاربران از ترافیک نیم بها بهره مند شوند.

- آیا استفاده از شبکه جهانی جوانان برای کاربران مقیم خارج کشور امکان پذیر است؟
بله. کاربران محترم خارج از کشور همچون کاربران داخلی می¬توانند از تمام محتواها و خدمات شبکه بصورت رایگان بهره¬مند شوند.

- کاربران خارج از کشور و یا کسانیکه تمایل به ثبت نام از طریق شماره موبایل ندارند، چگونه می¬توانند در سایت و اپلیکیشن شبکه جهانی جوانان ثبت نام کنند؟
این کاربران محترم می توانند به جای وارد کردن شماره موبایل در حین ثبت نام از گزینه ثبت نام با ایمیل استفاده نمایند.

- برای همکاری با شبکه جهانی جوانان درخواست داده‌ام اما با من تماس گرفته نشده است، چه باید انجام دهم؟
ارسال درخواست همکاری با شبکه جهانی جوانان به معنی استخدام قطعی شما نخواهد بود. درخواست شما در واحد نیروی انسانی شبکه ذخیره شده و در صورتی که موقعیت کاری متناسب با توانایی‌های شما فراهم شود، با شما تماس گرفته خواهد شد.