کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب شبکه جهانی جوان لازم به ذکر است، تمامی خدمات و محتواهای ارائه شده در این شبکه در چارچوب قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می باشد. همچنین ورود کاربران به سایت و اپلیکیشن شبکه جهانی جوانان و استفاده از حساب کاربری شخصی به معنای پذیرش و آگاهی از این قوانین خواهد بود. بنابراین از تمامی کاربران گرامی شبکه جهانی جوانان تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات شبکه، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.
 
• کاربر
هر شخصی که با تکمیل فرم ثبت‌نام در سرویس شبکه جهانی جوانان عضو می‌شود، کاربر شناخته خواهد شد که با توجه به شرایط امکان محدودیتهای متفاوت در قبال وی می باشد.
 
• اشتراک
در حال حاضر و به‌صورت کلی، کاربران برای استفاده از تمامی خدمات و محتواهای شبکه جهانی جوانان نیاز به خرید اشتراک ندارند و  اما این امر میتواند در آینده برای برخی یا کلیه موارد مستلزم خرید اشتراک و یا هزینه¬های دیگری باشد که در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.
 
•  پیشنهادهای ویژه
شبکه جهانی جوانان ممکن است در هر زمان، طرح‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ای را به برخی از کاربران ارائه کند که شرایط لازم برای بهره‌گیری از این طرح‌ها متفاوت خواهد بود.
 
 •  تغییرات قیمت
بر اساس سیاست‌های کلی شبکه امکان تغییر قیمت ها در برهه های مختلف زمانی وجود دارد که حداقل یک ماه قبل اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
 • شرایط کلی
- تمامی محتویات این سرویس قابلیت مشاهده و دانلود رایگان را دارند اما برای اشتراک‌گذاری در محیط های عمومی و شبکه‌های اجتماعی، صرفا در قبال محتواهای تولیدی و اختصاصی شبکه با حفظ منبع این اجازه به کاربران داده خواهد شد و شما مجاز به انتشار تولیدات دیگران نمی باشید. البته این موضوع در قبال همه تولیدات و دائمی نخواهد بود از همین رو موارد استثنایی و تغییر شرایط از قبل به اطلاع کاربران خواهد رسید.
- استفاده از سرویس شبکه جهانی جوانان هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت و اپلیکیشن شامل فیلم‌ها و سریال‌ها، فروش و پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند و هیچ فرد و مجموعه ای حق فروش و درآمدزایی از محصولات تولیدی شبکه را جز با اجازه کتبی ندارد. در صورت مشاهده خلاف از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و کاربران محترم لطفا از طریق بخش "تماس با ما" تخلفات را اطلاع دهند.
- تمامی سرویس‌های شبکه جهانی جوانان از جمله سایت اصلی، اپلیکیشن‌های سیستم عامل‌های مختلف و دیگر محتواها، خدمات و ابزارهای در دسترس، مداوم در حال به‌روزرسانی و آزمایش هستند. در نتیجه در هر زمانی، امکان تغییراتی در آنها وجود دارد.
- شما حق آرشیو، تکثیر، توزیع، اصلاح، نمایش، انتشار، دادن امتیاز، پیشنهاد فروش، حذف، دور زدن قفل‌ها، تخریب و هرگونه تغییری در محتواهای سرویس شبکه جهانی جوانان و ابزارهای حفاظتی آن را ندارد. همچنین شما حق استفاده از هیچ‌گونه ربات و ابزار خودکاری برای جمع‌آوری اطلاعات، داده‌کاوی، مهندسی معکوس و دیگر فرایندها را نخواهید داشت.
- کیفیت نمایش محتواها در سرویس شبکه جهانی جوانان بر اساس نوع دستگاه متصل، موقعیت جغرافیایی، نوع اشتراک، پهنای باند و سرعت اینترنت می‌تواند متفاوت ¬باشد. برقراری ارتباط اینترنتی و نیم‌بها بودن حجم مصرفی کاربران برعهده اپراتورها و شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت است.
- ویژگی‌های نرم‌افزارهای شبکه جهانی جوانان، ممکن است باتوجه ‌به دستگاه فیزیکی شما، متفاوت باشد. همچنین ممکن است که نصب و راه‌اندازی آن، نیازمند نرم‌افزارهای دیگری نیز باشد که مسئولیت نصب و به‌روزرسانی آنها برعهده شماست. برای استفاده از نرم‌افزار، شما باید نسخه‌های جدید نرم‌افزار شبکه جهانی جوانان و نرم‌افزارهای مرتبط را به‌روزرسانی کنید.
- شبکه جهانی جوانان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحـت مـطالب و ادعاهایی که در فـیلم‌ها، سریال‌ها، ویدئوها و تبلیغ‌ها مطرح می‌شود، ندارد و مسئولیت آنچه در محتواهای تامینی شبکه جهانی جوانان و تبلیغات نمایش داده شده، برعهده سازندگان محتواها خواهد بود.
- در صورت نقض هرکدام از قوانین، شبکه جهانی جوانان مجاز است که حساب کاربری شما را باطل یا محدود کند. همچنین تمام مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شبکه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری اختصاصی، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، اسکریپت‌ها و غیره جزئی از اموال شبکه جهانی جوانان محسوب می‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شبکه جهانی جوانان محفوظ می‌دارد.
 
 
• رمز عبور و دسترسی حساب کاربری
مسئولیت تمام فعالیت‌های حساب‌های کاربری در سرویس شبکه جهانی جوانان، برعهده شخصی می باشد که آن حساب کاربری را ایجاد کرده است. شما مسئول به‌روزرسانی و صحت اطلاعات خودتان در حساب کاربری هستید و باید همواره بر امنیت رمز عبور خود و دستگاه‌های متصل به‌حساب کاربری‌تان نظارت داشته باشید. همچنین شبکه جهانی جوانان ممکن است، حساب کاربری شما را برای حفظ امنیت خودتان یا شرکای تجاری و جلوگیری از سرقت هویت به‌صورت دائم یا موقت مسدود کند.
 
 • متفرقه
- شبکه جهانی جوانان اجازه خواهد داشت که به‌صورت رایگان و آزادانه از نظرات، اطلاعات، ایده‌ها، بررسی‌ها و هر چیز دیگری که شما برای ما ارسال می‌کنید، استفاده کند. همچنین شبکه بر اساس صلاحدید خود می‌تواند بدون اطلاع قبلی، اشتراک کاربران را لغو کند و بر مبنای تعداد روزهای باقی‌مانده از اشتراک، وجه باقی‌مانده را به‌حساب کاربران بازگرداند.
- اگر هرکدام از بخش‌های قوانین ذکر شده، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا شناخته شوند، باقی موارد و بخش‌ها معتبر باقی خواهند ماند.
-  شرایط و قوانین فوق در هر زمانی ممکن است تغییر کند و به‌محض قرارگیری در این صفحه، موثر خواهد بود. البته برای مشتریان فعلی، قوانین جدید پس از 30 روز اعمال خواهد شد، مگر خلاف آن ذکر شود.
- برای اطلاعات بیشتر پیرامون سرویس‌ها و خدمات شبکه می‌توانید به صفحه "تماس با ما" مراجعه کنید و در صورت هرگونه ابهام یا سوال بی‌پاسخ با پشتیبانی تماس بگیرید.
 
• حریم خصوصی
- دو دسته اطلاعات از شما در شبکه جمع‌آوری می‌شود:
- اطلاعاتی که خودتان به ما ارائه می‌دهید، مثل شماره موبایل، نام و...
- اطلاعاتی که از فعالیت شما در سرویس شبکه به دست می‌آید، مثل امتیاز شما به محتواها، عناوین و مدت زمان تماشای محتواها، شناسه دستگاه‌های متصل، آدرس IP و...
- از این اطلاعات برای تجزیه‌وتحلیل، شخصی‌سازی و افزایش خدمات، تبلیغات، پردازش فرآیندهای ثبت‌نام و پرداخت، حفظ ایمنی سرویس و مدیریت کلی استفاده می‌شود. اطلاعات کاربران در اختیار اعضای مرتبط در شبکه جهانی جوانان مثل پشتیبانی مشتریان برای ارتباط بهتر با شما و سرویس‌های مکملی که به ما یاری می‌دهند، قرار خواهد گرفت.
- ما برای حفاظت و امنیت اطلاعات شما از تمام اقدامات منطقی مدیریتی و قانونی استفاده خواهیم کرد. شبکه جهانی جوانان با حداکثر توان برای تأمین سطح بالای امنیت اطلاعات شخصی کاربران تلاش می‌کند اما متأسفانه امکان تأمین امنیت 100٪ و تضمین امنیت اطلاعات شما وجود ندارد.
- البته نرم‌افزارها و دستگاه‌هایی که شما برای اتصال به سرویس شبکه جهانی جوانان استفاده می‌کنید، مثل تلفن همراه، تلویزیون هوشمند، سیستم عامل‌های آنها، مرورگرها و دیگر سرویس‌ها و نرم‌افزارهای جانبی، دارای شرایط استفاده و سطح امنیت متفاوتی خواهند بود.
-  اگر رمز عبور خودتان را در اختیار فرد دیگری قرار دهید، اطلاعات شما برای آن فرد فاش خواهد شد. انتقال دستگاه متصل به فرد دیگری بدون خروج از سرویس شبکه جهانی جوانان یا استفاده از ابزارهای ذخیره و یادآوری رمز عبور، امکان دارد که دسترسی به اطلاعات و حساب کاربری شما را بدون رمز عبور برای دیگران فراهم کند.
 
 
•  حریم خصوصی
-  شما می‌توانید درخواست دسترسی، تغییر و حذف اطلاعات خودتان را به شبکه جهانی جوانان بدهید.
-  در صورت هرگونه سوال یا ابهام پیرامون حریم خصوصی لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید.
-  شبکه جهانی جوانان ممکن است که درخواست‌های غیرضروری یا نیازمند تلاش‌های فنی نامتناسب را در چارچوب قوانین رد کند. همچنین در راستای منافع قانونی شرکت و کاربران، اجازه خواهیم داشت که برخی اطلاعات همانند تاریخچه پرداخت‌ها را در چارچوب قوانین حفظ کنیم.
- توجه داشته باشید که بیانیه حریم خصوصی شبکه جهانی جوانان ممکن است در آینده تغییر کند. ادامه استفاده شما از سرویس شبکه جهانی جوانان بعد از تغییر و به‌روزرسانی قوانین حریم خصوصی، به معنای پذیرش قوانین جدید است.
- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل‌اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شبکه جهانی جوانان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
- توافقنامه حاضر که به تایید شبکه جهانی جوانان و کاربر می‌رسد، از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند. در صورت وجود ابهام در این شرایط از طریق بخش " تماس با ما" با ما در ارتباط باشید.